HET RIJK

Gerenoveerde holes van Het Rijk van Sybrook geopend

28-08-2011

Met ingang van zaterdag 27 augustus zijn 9 recent gerenoveerde holes op Golfbaan Het Rijk van Sybrook geopend. Hiermee beschikt deze prachtige bosbaan in het Twentse landschap weer over de vertrouwde 27 holes die, door de verbeteringen, onder alle omstandigheden optimaal bespeelbaar zijn.

De voorgreens, het beregeningssysteem en de drainage zijn tijdens de afgelopen maanden volledig vernieuwd. Golfbaan Het Rijk van Sybrook rond hiermee een flink kwaliteitsverbeteringtraject af, dat ruim twee jaar geleden startte met het gefaseerd vervangen van de beregeningsinstallatie. Een hypermoderne, computergestuurde beregeningsinstallatie regelt vanaf heden een uitgebalanceerde beregening van de tees en greens, maar vooral ook van de fairways.

De geleverde inspanning door de betrokken aannemers is indrukwekkend. In totaal is er in de afgelopen twee maanden:
•    11 kilometer leiding ingebracht ten behoeve van de nieuwe beregeningsinstallatie;
•    9 kilometer drainagebuis in het terrein aangebracht;
•    1.000  kubieke meter grond / zand verzet;
•    10.500  vierkante meter graszoden gelegd.

Op 9 april 2011 opende topgolfer Robert-Jan Derksen al het geheel gemoderniseerde clubhuis van Het Rijk van Sybrook. Door de kwaliteit van het gehele golfcomplex op belangrijke punten te verbeteren, geniet u op Golfbaan Het Rijk van Sybrook van het beste dat golf te bieden heeft.

 

Wilt u ook graag golfen op Het Rijk van Sybrook? Reserveer dan online of telefonisch uw starttijd op deze prachtige baan!  

Webmarketing: Bookerz BV - Marketing & Communicatie